NA TURNAJ 20.4.2019 DORAZÍ FK TEPLICE eSPORTS

Termín dalšího turnaje (20.4.2019) Plzeňského Šampionátu už klepe na dveře a jeho kapacita je naplněna! Bude se jednat opravdu o velmi silný FIFA turnaj!

NA TURNAJ 20.4.2019 DORAZÍ FK TEPLICE eSPORTS

Dorazí hodně borců z naší TOP 10 a společně se “porvou” o další body do tabulky celkového pořadí Šampionátu, ale pochopitelně i o skvělé ceny od našich partnerů, včetně finanční odměny!

Máme radost, že mezi přihlášenými hráči můžeme uvítat také borce z týmu FK Teplice esports, v čele s manažerem Štefanem Šragou, z organizace Nessus Gaming. Ten se na poli eSportu a Gamingu pohybuje více než 6 let a jeho FIFA tým se stal jen několik dnů zpět pod hlavičkou FK Teplice (po Spartně) oficiálně druhým esportovým týmem v ČR. Gratulujeme! Z týmu FK Teplice esports uvítáme Jiřího Breychu, Romana Protivínského, Dominika Čermáka a jak již bylo zmíněno, Štefana Šragu.

Ten se k účasti vyjádřil následovně:

”Chci poděkovat Plzeňskému Šampionátu za pozvání na tento turnaj. Momentálně nás čeká spousta turnajů, hlavně i v zahraničí, ale s klukama jsme si řekli, že chceme podpořit tento velmi ambiciózní projekt! Do Plzně vyrážíme v plné sestavě, a to „má maličkost“, “Angel”, “Brynycho” i “Seron”. Budeme chtít navázat na úspěchy z předešlých turnajů, ale taky si chceme užit atmosféru turnaje Plzeňského Šampionátu!” Komentoval Štefan Šraga – Nessus Gaming.

Borci to nebudou mít jistě lehké, protože z aktuálního žebříčku TOP 10 Plzeňského Šampionátu dorazí hráči, jako: Martin Štěpán, Radek Rozsívač, Jiří Fořt, Vlastimil Rádl, Filip Habart, Ladislav Mařík a letos poprvé dorazí také Pavel Kail, který si v minulém ročníku připsal nejedno prvenství!

Podle aktuálních informací, “želízko v ohni”, v podobě hráče Jana Konopáska, bude tentokrát bohužel chybět, což může být pro někoho i dobrá zpráva :-)

Rozhodně je na co se těšit a my přejeme přihlášeným hráčům pěknou hru a těm, kteří se přijdou na náš turnaj jen podívat přejeme, hezký zážitek.

tým Plzeňského Šampionátu