Jak se přihlásit

Jestli se chceš zúčastnit dalšího turnaje, Plzeňského Šampionátu a třeba jsi tu nový a nevíš jak na to, následující řádky Ti pomůžou. Je to jednoduché!

  1. Nejprve si vytvoříš registraci hráče, do našeho systému. Klikneš na tlačítko „Registruj se“ (pokud už registraci v systému máš, tak se jen přihlásíš pod svým loginem a heslem) a vyplníš jednoduchý registrační formulář (Jméno, e-mail, nahraješ svou fotku…). Systém Ti přiřadí Tvé hráčské číslo (například: 158). Na seznam aktuálních hráčů v systému se můžeš podívat zde: https://plzenskysampionat.cz/…tics/players
  2. Jakmile budeš mít vytvořenou hráčskou registraci do našeho systému, v sekci „Turnaje“ zde na webu zvolíš „Seznam turnajů“.

Zde si vybereš turnaj, kterého se chceš zúčastnit. (Turnaj musí mít ještě volné pozice, aby ses mohl přihlásit. Počet volných pozic ukazuje číslo u daného turnaje. Například může být uvedeno 28/32, to znamená, že v turnaji jsou ještě 4 volné pozice). Pokud by byl náhodou turnaj již plný (to znamená, že je uvedeno číslo 32/32), můžeš nás kontaktovat mailem a přihlásit se jako náhradník – pro případ, že by někdo z přihlášených svou účast odřekl.

  1. Jakmile jsi přihlášený do vybraného turnaje, je nutné neprodleně uhradit startovné 400,– Kč na náš účet: 276209577/0300 a jako Variabilní Symbol použít Tvé hráčské číslo, které Ti přiřadil náš systém, když jsi provedl registraci. Jedině tak, můžeme Tvou úhradu startovného správně přiřadit a Tvoje registrace do turnaje bude platná.

POZOR:

Tým Plzeňského Šampionátu